İstanbul / TÜRKİYE
+90 533 5128648 +90 532 3133230
info@jetfixsystem.com

Hakkımızda

JETFIX

DEĞERLERİMİZ

30 yılı aşkın Uygulamalı Polimer Kimya ve Teknolojileri deneyimlerinin verdiği güç ile UV yapıştırıcılar sektöründe de önemli atılımlar ve inovasyonlara imza atıyoruz.

JetFix ekibinin gücü, çalışanlarının sahip olduğu ileri derecedeki polimer kimya bilgisi ve know-how’larının yanında, UV ile kürleşen sistemler konusunda dünyadaki en son gelişmeleri ve bilimsel çalışmaları yakından izlemesinden ileri gelmektedir. Firma müşterilerinin talepleri doğrultusunda ihtiyaca özel, özgün ürünler de geliştirebilmektedir.

YENLİKÇİLİK VE  GİRİŞİMCİLİK

İnovasyona ve sürekli gelişime yatırım yaparız.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜM ODAKLILIK

Tüm paydaşlarımız için çözüm ortağı olmaya gayret ederiz.

EKİP GÜCÜ

Ekip çalışmasının gücüne inanır ve çalışanlarımızı destekleriz.

KALİTE 

Kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla sunmak için çalışırız.

Hikayemiz

JetFix markası ile UV Yapıştırıcı sektöründe Ar-Ge çalışmaları yürüten Global Enerji San ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Firmamız, akrilik polimerler alanında uzman Polimer Kimya mühendisi Mehmet Yaman tarafından kurulmuştur. Yönetim Kurulu Başkanlığını da üstlenen Yaman, geçmişte Saniter akrilik küvet plakası, akrilik mutfak / banyo tezgahı, Solid Surface Policor®, gibi akrilik esaslı ürünleri, ülkemizde öncü olarak ‘’İlk’’ defa üretmiştir.

Yaman ve ekibi, akrilik polimerler kimyası konusunda sahip olduğu güçlü know-how ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, şimdi de ‘’YAPIŞTIRICI’’ alanında bir ‘’ İlki ‘’ gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilk kez ana hammadde ve muhtelif kimyasal girdilerin kombinasyonuyla, sıfırdan başlayarak yine akrilik bazlı, UV ile kürlenen yapıştırıcıların sentez ve imalatını yürütüyor.

jetfix_yerli_uretim
Vizyonumuz

Dünyadaki en gelişmiş teknolojileri kullanarak Türkiye’nin yapıştırıcı sektöründe akrilik bazlı, UV ile kürlenen ürünler alanındaki öncülüğümüzü sürdürmek

Kullanıcılarına değer katan hizmet kalitemizle ülkemizde tüketicinin birinci tercihi olmak

Yukarıdaki vizyonun sürekliliğini sağlamak